Dołącz do czytelników
Brak wyników

Barber Shop dla wymagających
Wyższy poziom strzyżenia brody

Artykuł | 6 listopada 2020 | NR 2
0 87

Tak, jak kobiety do salonów fryzjerskich, dziś mężczyźni przychodzą do Barber Shop’ów nie tylko poprawić wygląd swojej brody, ale także, by przyjemnie spędzić trochę czasu. Prócz kunsztu strzyżenia bardzo ważna jest dobra atmosfera, którą tworzy fryzjer oraz wystrój wnętrza. Salon musi zapraszać do wejścia, sprawiać, że klient czuje się wyjątkowo, komfortowo, luksusowo. Jak to zrobić? Przede wszystkim, jeżeli liczymy na odwiedziny klienta z grubszym portfelem, musimy zapewnić mu warunki o najwyższym standardzie, czyli takie, w jakich żyje na co dzień.

AYALA wychodząc naprzeciw najnowszym oczekiwaniom rynku stworzyła meble najwyższej jakości o nietuzinkowym designie; solidne, eleganckie i nowoczesne.

Konsoleta Barber Retro jedno- lub dwuosobowa wykonana w stylu klasycznym, jak za lat świetności zakładów fryzjerskich. Także pod względem jakości. Zrobiona jest w całości z drewna, dla bardziej wymagających, blat może być kamienny. Istnieje możliwość montażu miski na blacie. Konsoleta jest w pełni modyfikowana, dostępna w różnych wykończeniach frontów i blatów, w szerokiej palecie kolorystycznej i z oryginalnymi dodatkami. Lustra z fazą w drewnianej ramie.

Konsoleta Barber Industrial jedno- lub dwuosobowa bardzo elegancka, zaprojektowana dla osób ceniących neoklasycyzm. To idealne połączenie klasyki z nowoczesnością, zarówno pod względem designu, jak i wykonania. Fronty wykonane są z płyty MDF lakierowanej na wysoki połysk. Blat może być z płyty o wysokim połysku lub kamienny, także z miską. Na zamówienie istnieje możliwość wykonania konsolety z innym wykończeniem frontu, blatu i luster.

Konsolety fryzjerskie to jedno, ale nie ma salonu bez foteli. AYALA w swojej ofercie ma szeroki wybór męskich foteli.

Masywny Holland występujący w wersji pikowanej lub gładkiej i w aż 41 kolorach tapicerki! Elegancja i silny charakter w jednym. Również posiada regulację siedziska i zagłówka oraz możliwość rozłożenia do pozycji półleżącej.

Klasyczny London, z ramą lakierowaną na biało lub czarno, dostęp...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz