Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowości i prezentacje

1 listopada 2020

NR 3 (Lipiec 2016)

Golibroda z klasą

0 103

Brodacze rosną w siłę. W czasach powszechnego  równouprawnienia, świecie stojącym na straży poprawności obyczajowej mężczyźni coraz częściej poszukują swojej tożsamości. Broda stała się współczesnym symbolem męskości i wyróżnienia, nie tylko dla samców alfa.


Trend na brody widać na każdym rogu, zwłaszcza w dużych miastach, w których atomizacja społeczna jest wysoka. Nie jest to zjawisko zaskakujące w męskim świecie. Brody promują polscy celebryci oraz moda, która dociera do nas z zachodu. Dla rynku jest to także dodatkowy impuls do rozwoju w segmencie kosmetyków pielęgnacyjnych oraz profesjonalnych usług golibrody, dziś już dumnie brzmiącego „barbera”. Barber wszakże to coś więcej. Dziś nie chodzi tylko o usługę golenia. Wręcz przeciwnie. Dziś dominuje pielęgnacja oraz stylizacja męskiej brody. A do tego potrzebne są odpowiednie narzędzia. W obsłudze klienta poszukującego najwyższej jakości usług, sprzęt ma kluczowe znaczenie. Profesjonalny fotel barberski oraz nożyczki, nożyczki prawdziwego barbera. 

Precyzyjny zasięg

Porządne nożyczki barberskie są nie mniej ważne niż profesjonalny fotel – komentuje Robert Palma, znany fryzjer, ambasador marki Excellent Edges, która potencjał usług barberskich dostrzegła już dawno temu. Lata doświadczenia pozwoliły stworzyć model nożyczek idealnych do cięć prostych i stylizacji brody. Nożyczki BARBER BC z serii Edges to specj...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz