Dołącz do czytelników
Brak wyników

Serum Hair Booster – odpowiedź na problem wypadających włosów

Artykuł | 6 listopada 2020 | NR 2
0 92

Wypadanie włosów to problem, który dotyka wielu mężczyzn. Najczęstsze przyczyny przerzedzania się włosów u panów to uwarunkowania genetyczne i hormonalne, niewłaściwy styl życia, a także stres. Produkty marki NIOXIN właściwie zadbają o zdrowy wygląd i dobrą kondycję męskich włosów.

Marka NIOXIN to ekspert w dziedzinie pielęgnacji włosów cienkich i przerzedzonych. Specjaliści NIOXIN podkreślają, że skóra głowy wymaga takiej samej pielęgnacji, jak skóra twarzy, dlatego też gama produktów NIOXIN została stworzona, aby wzmacniać, odżywiać i regenerować włosy. System NIOXIN to zestaw trzech profesjonalnych kosmetyków dostosowany do stopnia przerzedzenia włosów. W skład każdego, indywidualnie dobranego systemu pielęgnacji wchodzą: szampon, odżywka i kuracja. Idealnym dopełnieniem codziennej kompleksowej pielęgnacji włosów dotkniętych problemem przerzedzania stanowi serum Hair Booster z serii Intensive Treatment.

NIOXIN Hair Booster to intensywnie działające serum, przeznaczone do stosowania w miejscach wymagających szczególnej pielęgnacji, takich jak cofająca się linia włosów czy czubek głowy o obniżonej gęstości. Produkt oparty jest na skoncentrowanej formule z kompleksem witamin CoZyme-10 i technologii dual action, która działa dokładnie w miejscach dotkniętych zaawansowanym przerzedzeniem włosów. Dzięki zawartości keratyny...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz