Barber Camper Travel - podróż edukacyjna 1095 dni

Aktualności

Barber Camper to połączenie pasji do podróży oraz fryzjerstwa męskiego. Mamy już zgrany zespół, zamiłowany podróżami oraz pasją do fryzjerstwa męskiego, niestety nie mamy pieniędzy na kampera. Dlaczego połączenie podróży, strzyżenia oraz edukacji? Każdy z naszej trójki, przeżył coś, co go zmieniło. 

 

We Wrocławiu powstała Fundacja Finea (fundacja zdrowia psychicznego) wraz z tą fundacja tworzymy projekt ,,Resocjalizacja młodzieży po przez zawód". Od 3 lat zajmujemy się osobiście i prywatnie resocjalizacją w swoim salonie. Aktualnie planujemy otworzyć pierwszy w Polsce ośrodek resocjalizacji zawodowej, który według szacowanych planów powstanie w ciągu trzech lat. 

Te trzy lata chcemy poświęcić na doedukowanie się w zawodach czeladniczych oraz zapoznać się z innymi ośrodkami na terenie całego świata. Powstał więc projekt "Barber Camper Travel". Aktualnie poszukujemy sponsorów na zakup kampera, aby móc wyruszyć w 1095 dniową wyprawę i pokonać 110 tys km. W tym samym czasie ucząc się i pracując u najlepszych w zawodach czeladniczych.

Cała trasa oraz przygody będą nagrywane, a wiedza zdobyta przekazana za darmo w ośrodku. Cały koszt szkoleń, jak byśmy chcieli w trzy osoby wynająć hotel, przelot itp., to jest koszt okolo 2 700 000 zł. Dzięki kamperowi ten koszt zmniejszył sie do 500 000 tyś. Z czego potrzebujemy uzbierać na starego kampera 80 tyś zł, w tym pieniądze na pierwsze opłaty. Resztę sami zarobimy w podróży.

Aktualnie potrzebujemy tylko kampera i pierwsze środki na dojazd do Mediolanu do pierwszego salonu na szkolenia oraz do pracy. Wypłaty z pracy będziemy przeznaczać na dalszą podróż.

Pozdrawiamy!

Ekipa Travel Camper Travel

https://zrzutka.pl/evt3wx
Facebook/Instagram/YouTube: Barber Camper Travel

Przypisy