Autor: Redakcja

Redakcja

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Jak wybrać lokal pod salon fryzjerski?

Własny salon to marzenie wielu fryzjerów. Poza dopełnieniem szeregu formalności związanych z rejestracją działalności, przyszły przedsiębiorca ma do podjęcia bardzo ważną, o ile nie najistotniejszą, decyzję, a mianowicie wybór miejsca na swój biznes. Czym kierować się przy wyborze lokalizacji i na co zwrócić uwagę, aby osiągnąć sukces w tej branży?

Czytaj więcej

Jak skutecznie walczyć z łojotokowym zapaleniem skóry głowy?

Łojotokowe zapalenie skóry głowy to przewlekła forma stanu zapalnego, która dotyka wiele osób. Charakteryzuje się ono zaczerwienieniem, łuszczeniem się skóry oraz intensywnym świądem. Walka z tą dolegliwością wymaga odpowiedniej diagnozy oraz stosowania specjalistycznych metod leczenia i profilaktyki, aby skutecznie kontrolować objawy i zapobiegać nawrotom.

Czytaj więcej

Crudniowy barber shop - jak sprawić, aby klienci poczuli magię Świąt?

Wielkimi krokami zbliżamy się do Świąt Bożego Narodzenia. W sklepach już od listopada można kupić przeróżne dekoracje, które mają na celu sprawić, że poczujemy ten niepowtarzalny zimowy klimat. Świąteczne detale nie są już przeznaczone jedynie do naszych domów, ale również do wszelkiego rodzaju lokali usługowych. Idąc przez miasto, możemy dostrzec, że prawie każda witryna mieni się srebrno-złotym blaskiem ozdobnych lampek, a z sufitów restauracji czy galerii handlowych zwisają dostojne gwiazdy i łańcuchy. Choinki już dawno temu stały się centrum świątecznego wystroju rynków miast czy sklepowych molochów. Zapalenie rozwieszonych na nich światełek traktuje się jako oficjalne wydarzenie i rozpoczęcie pewnego rodzaju wyjątkowego czasu w roku. 

Czytaj więcej

Jak branża fryzjerska może wspierać klimat i… zdrowie psychiczne?

W dzisiejszych czasach, kiedy zmiany klimatyczne oraz kwestie związane z ochroną środowiska stają się coraz bardziej palącym problemem, poszukiwanie nowych sposobów recyklingu staje się niezbędne. Jednak mało kto zdaje sobie sprawę, że włosy, które zazwyczaj traktujemy jako odpadki, mogą pełnić kluczową funkcję w tej ekologicznej rewolucji. Recykling włosów to nie tylko innowacyjna forma ochrony naszej planety, ale także nieoceniona okazja do wspierania inicjatyw związanych ze zdrowiem psychicznym.

Czytaj więcej

BARBER NIGHT po raz czwarty

Za nami już czwarta edycja wyjątkowego wydarzenia BARBER NIGHT, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Kamil Cesarski. Idea, jaka przyświeca tej cyklicznej imprezie, to przede wszystkim udostępnienie kreatywnej przestrzeni do dzielenia się wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami.

Czytaj więcej

rynku fryzjerskim, niezbędnych narzędziach i marce BaBylissPRO. Wywiad z Pawłem Piecem

Branża beauty to ludzie pełni pasji i artystyczne dusze. To twórcza energia i wyrażanie emocji w sposób barwny i pełen inspiracji. Po trudnym okresie pandemii fryzjerzy i barberzy wracają na szczyt formy i nie muszą już dłużej bać się o swoją przyszłość.

Czytaj więcej