Dołącz do czytelników
Brak wyników

Odkrywaj świat fryzjerstwa męskiego z Barber Expert Magazine

Barber Expert Magazine to jedyne na polskim rynku specjalistyczne czasopismo w całości poświęcone tematyce barberskiej. Pięknie wydane, bogato ilustrowane czasopismo kierowane jest zarówno do barberów, profesjonalnych fryzjerów męskich, jak i klientów odwiedzających barber shopy.
4 numery w roku
Ponad 100 stron
Wysokiej jakości artykuły
Bogato ilustrowane wydania

Poznaj naszych autorów

Stałe działy

STREFA BARBERA

W tej części czasopisma publikowane są treści kierowane do profesjonalnych fryzjerów męskich. Poruszane są tu tematy związane z praktyczną i teoretyczną stroną zawodu. Na łamach magazynu omawiane są różnego rodzaju techniki strzyżeń, przedstawiane są porady w zakresie stylizacji i pielęgnacji zarostu, a także artykuły eksperckie dotyczące prowadzenia i zarządzania biznesem oraz pracownikami, promocji marki, a także aranżacji wnętrza zakładu fryzjerskiego.
czytaj przykładowy artykuł >>

STREFA BRODACZA

To przestrzeń, w której zamieszczane są artykuły poradnikowe kierowane do pasjonatów barberingu – mężczyzn (klientów barber shopów) chcących poszerzać swoją wiedzę na temat m.in. pielęgnacji i stylizacji włosów oraz brody. Znajdują się tu także prezentacje produktów wraz z wyjaśnieniem, do jakiego rodzaju włosów należy stosować poszczególne kosmetyki oraz jak samodzielnie dbać o wygląd i kondycję zarostu.
czytaj przykładowy artykuł >>

„TABLICA INSPIRACJI”

To zbiór prac wykonanych przez czytelników czasopisma. W każdym wydaniu publikowane są zdjęcia poruszające konkretną tematykę, np.: „strzyżenie awangardowe”, „hair tatoo” „fade” „perfekcyjnie wystylizowana broda”. Spośród propozycji nadesłanych przez czytelników, redakcja wybiera fotografie, które ukazują się w magazynie.
czytaj przykładowy artykuł >>

W najnowszym numerze

STREFA BARBERA

  • Piotr Staszewski – U kogo warto się szkolić i jak to robić z głową?

  • Marcelina Szulc – Pasja i praca

  • Marcin Głuszyński - Dywersyfikacja dochodów fryzjera, czyli nie samym strzyżeniem fryzjer żyć może

  • Marta Szarogroder-Rosiak – Obsługa klienta czy marketing – co się bardziej opłaca?

  • Iwona Marhulets – Wprowadzenie standardów pracy w barber shopie

  • Mateusz Zaród - Barberski dress code

Może zainteresują Ciebie również

Kurier Fryzjerski
 
Salon Fryzjerski i Kosmetyczny w Mediach Społecznościowych