Goldwell zaprasza na Kao Salon Global Experience w Amsterdamie

Aktualności

Po wielkim sukcesie Kao Salon Virtual Experience w ciągu ostatnich dwóch lat, Kao Salon Division zdecydował o powrocie NA ŻYWO w 2022 roku. Kao Salon Global Experience odbędzie się w dniach 2-3 października w Amsterdamie. Siedemnastowieczna stolica Holandii jest gotowa i czeka, aż rodzina Kao Salon poczuje jej ducha i energię.

Na uczestników Kao Salon Global Experience czeka każdy rodzaj kreatywności. W ciągu tych dwóch dni w Amsterdamie styliści mogą spodziewać się kreatywnych sesji artystycznych, podczas których najlepsze zespoły na świecie dzielą się najnowszymi trendami w inspiracji, artyzmie i edukacji. Ponadto goście mogą spotkać ekspertów z dziedziny badań i rozwoju, zrównoważonego rozwoju, biznesu i artyzmu oraz nawiązać kontakt z artystami o podobnych poglądach, aby stworzyć przyjaźnie na całe życie.

Jedną z wielu atrakcji Kao Salon Global Experience będzie wieczorny pokaz uświetniający zwycięzców konkursu dla kreatywnych stylistów fryzur Global Creative Awards podczas premiery New Trend i Inspirational Collections.

Chcesz wziąć udział w Kao Salon Global Experience?

Skontaktuj się z Przedstawicielem Handlowym JBS Beauty (Oficjalny Dystrybutor Goldwell w Polsce).

www.jbsbeauty.pl
 

Przypisy