Naturalnie, indywidualnie, wyjątkowo

Aktualności

Fryzjerstwo NATURAlne to coraz częstsza alternatywa dla klasycznego fryzjerstwa. Wyróżnia się indywidualnym i holistycznym podejściem do klienta: bez pośpiechu, czy nerwowej obsługi, ale z uważnością i spokojem, a wszystko to wzbogaca stosowanie wyłącznie naturalnych kosmetyków. Marzena Pawełczyk z salonu Czupryńska Studio w Warszawie już od 2013 roku podąża wraz z CULUMNATURA® drogą naturalności, szacunku do człowieka i Natury oraz zdrowia. Rezultatem tego jest grono szczęśliwych klientów. Usługi w zakresie kosmetyki i fryzjerstwa NATURAlnego nie są zarezerwowane tylko dla pań; Mężczyźni coraz częściej i z pełną świadomością trafiają do salonu Marzeny, aby poddać się relaksującym, kojącym skórę i włosy zabiegom.

CN: Droga Marzeno, dziękujmy, że zgodziłaś się nam opowiedzieć o męskiej stronie pielęgnacji. Jakiego typu zabiegów oczekują od Ciebie Panowie?
Panowie potrzebują zadbać o skórę głowy, oczyścić z nadmiaru sebum i zrogowaciałego naskórka. Coraz częściej też włączamy „głębokie” mycie i spersonalizowaną pielęgnację brody.

CN: Czy Panowie zwracają uwagę na trendy i czy kosmetyki NATURAlne są w stanie im sprostać?
Moi klienci to wyjątkowe osoby z charyzmą i szukające tego, co z nimi współgra; nie podążają za modą, a raczej lubią odkrywać swoją naturę.

CN: Czy możesz nam zdradzić, jakie narzędzia lub kosmetyki NATURAlne są najpopularniejsze dla mężczyzn?
Jeśli chodzi o produkty, to ulubionym jest szampon clarus DO MYCIA SKÓRY I WŁOSÓW, jak również velare BALSAM PROTEINOWY z sanare BALSAMEM DO SKÓRY I WŁOSÓW które idealnie sprawdzają się w pielęgnacji brody.
 


Niezależnie od kondycji i rodzaju włosów uwielbiana jest szczotka CULUMNATURA®. Mam je także w swoim asortymencie, dopasowane do dłoni prawo lub leworęcznych osób. Świetnie też nadają się do pielęgnacji, a w połączeniu z produktami CULUMNATURA® do stylizacji brody.
 

Jeśli chcesz prowadzić naturalny oraz zdrowy salon i oferować swoim klientom najwyższą jakość usług, zapraszamy do naszej Akademii. Szczegóły znajdziesz na www.culumnatura.pl.


Szczotka inna niż wszystkie

Matka Natura daje nam do dyspozycji materiały, które są idealnie stworzone dla nas. Skorzystaliśmy z jej dobroczynności i stworzyliśmy ergonomiczne szczotki z różnych rodzimych gatunków drewna – dzięki temu każda z nich jest wyjątkowa. Uzupełnione 100% naturalnym włosiem tworzą niezastąpione narzędzie do codziennej pielęgnacji włosów i skóry głowy. Idealne dla każdego, spełniają wiele funkcji, między innymi oczyszczają skórę głowy, pielęgnują włosy naszym naturalnym sebum, a także dzięki masażowi skóry głowy poprawiają ukrwienie, co prowadzi do pobudzenia mieszków włosowych, tym samym wspiera wzrost włosów oraz zapobiega ich nadmiernemu wypadaniu.
 

 

Ciekawostka: Naszą firmę opuściło już 60.000 egzemplarzy szczotek. W związku z tym przygotowaliśmy dla Ciebie konkurs. Polub Culumnatura Polska na Facebooku oraz Instagramie i obserwuj nasze wpisy, a może i Ty staniesz się szczęśliwym posiadaczem tego jedynego w swoim rodzaju narzędzia.

 

Przypisy