Autor: CULUMNATURA®

Już od 1996 roku CULUMNATURA® jest producentem konsekwentnie naturalnych bio certyfikowanych produktów do skóry i włosów jak również szczerym partnerem fryzjerek i fryzjerów NATURAlnych oraz certyfikowanych praktyków skóry i włosów CULUMNATURA®. Są oni holistycznie kształceni przez Akademię CULUMNATURA® w odznaczonym przez państwo przedsiębiorstwie z siedzibą w Ernstbrunn (okolice Wiednia). Łączymy piękno z naturalnością chroniąc przy tym wszystkie stworzenia i Matkę Ziemię. Konsekwentnie. Naturalnie. Szczerze.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Naturalnie, indywidualnie, wyjątkowo

Fryzjerstwo NATURAlne to coraz częstsza alternatywa dla klasycznego fryzjerstwa. Wyróżnia się indywidualnym i holistycznym podejściem do klienta: bez pośpiechu, czy nerwowej obsługi, ale z uważnością i spokojem, a wszystko to wzbogaca stosowanie wyłącznie naturalnych kosmetyków. Marzena Pawełczyk z salonu Czupryńska Studio w Warszawie już od 2013 roku podąża wraz z CULUMNATURA® drogą naturalności, szacunku do człowieka i Natury oraz zdrowia. Rezultatem tego jest grono szczęśliwych klientów. Usługi w zakresie kosmetyki i fryzjerstwa NATURAlnego nie są zarezerwowane tylko dla pań; Mężczyźni coraz częściej i z pełną świadomością trafiają do salonu Marzeny, aby poddać się relaksującym, kojącym skórę i włosy zabiegom.

Czytaj więcej

Naturalna pielęgnacja dla mężczyzn

Trend w kierunku zrównoważonego rozwoju staje się bardziej widoczny, także w męskim świecie. Coraz częściej mężczyźni stawiają na konsekwentnie naturalne kosmetyki. Potrzeba indywidualizmu wzrasta, a wraz z nią pragnienie pielęgnacji i stylizacji odpowiadającej danej osobie. Fryzjerzy NATURAlni strzygą, farbują i stylizują włosy oraz brodę w taki sposób, aby jak najlepiej podkreślić typ mężczyzny oraz wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

Czytaj więcej

CULUMNATURA® – jubileusz 25-lecia

25 lat temu mistrz fryzjerski Willi Luger założył markę CulumNATURA® i na początku wprowadził na rynek pierwszą, niewielką serię kosmetyków NATURAlnych dla branży fryzjerskiej. Pomysł na założenie firmy zrodził się po prostu z braku konsekwentnie naturalnych kosmetyków. W tamtym czasie Luger pracował codziennie w swoim salonie fryzjerskim i doradzał swoim klientom, z których wielu miało problemy z włosami i skórą. Coraz trudniej było mu używać konwencjonalnych produktów fryzjerskich w swoim salonie, ponieważ widział ich potencjalne wątpliwe konsekwencje. W ten sposób narodziła się jego wizja wytwarzania własnych, kon- sekwentnie naturalnych produktów, bez szkody dla ludzi i natury. Po wielu latach, podczas których zdobył niesamowitą wiedzę na temat sposobu działania, składu i wpływu składników, jego marzenie stało się rzeczywistością; trzymał w rękach swój pierwszy gotowy produkt: corpus DO MYCIA SKÓRY I WŁOSÓW. Jego produkty były początkowo przeznaczone wyłącznie do użytku we własnych salonach. Jednak zapotrzebowanie ze strony kolegów z branży przerosło jego wszelkie oczekiwania.

Czytaj więcej

CULUMNATURA® – ponownie przyznaje stypendium!

Jesteś fryzjerką/fryzjerem ciałem i duszą, a nie możesz już wykonywać swojej pracy z powodów zdrowotnych? Praca z kosmetykami NATURAlnymi przemawia do Ciebie? Naszym stypendystom finansujemy przekwalifikowanie na certyfikowanego specjalistę w zakresie naturalnej pielęgnacji skóry i włosów CulumNATURA®.

Czytaj więcej