Autor: Bartosz Lubczyński

Znany w świecie barberskim jako beardrust – bloger/ vloger, twórca internetowy, założyciel jednego z pierwszych w Polsce blogów o tematyce pielęgnacji brody i włosów (beardrust.pl), który w 2017 roku zajął 1 miejsce w plebiscycie Men’s Health na Męski Blog Roku, autor wielu poradników dla mężczyzn, prowadzący kanału beardrust offi cial na YouTube skupiającego się głównie na recenzjach kosmetyków do brody i włosów oraz sprzęcie barberskim. Współpracował z wieloma sklepami i markami kosmetycznymi. Regularnie pojawia się na targach i imprezach branżowych w roli specjalisty. Na co dzień pracuje jako fryzjer męski/barber w kaliskim Hovel Barber Shop (@miedziobrody_barber).

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Najpierw było hobby – czyli jak spełniać marzenia

Historia, którą chcę się dziś z Wami podzielić, jest dla mnie bardzo ważna i mocno osobista. Każdy ma w życiu jakieś marzenia, czasem dążymy do nich latami. Niektóre się spełniają, inne pozostają w sferze marzeń. Moje marzenie o zostaniu barberem spełniło się kilka lat temu i to całkiem niespodziewanie.

Czytaj więcej

Wosk na wąs – w pigułce o traktowaniu wąsów

W ciągu ostatnich kilku lat mogliśmy zaobserwować wysyp bród na twarzach polskich mężczyzn. Było to związane z pojawieniem się w Polsce dużej liczby barber shopów. Wraz ze wzrostem popularności tych miejsc rynek wypełniły kosmetyki do pielęgnacji włosów, brody i wąsów. Nie zapominajmy, że wąsy są integralną częścią brody. Mimo że niektórzy mężczyźni golą je ze względów higienicznych czy praktycznych, to jednak wielu facetów zapuszcza wąsy i nosi je z dumą.

Czytaj więcej