Autor: Patrycja Besaha

Pierwsza polska kobieta-barber. Dla barberingu porzuciła fryzjerstwo damskie i otworzyła jeden z pierwszych barber shopów w Polsce. Z powodzeniem łączy pasję do fryzjerstwa męskiego z rolą właściciela, menadżera oraz instruktora w swoich barber shopach oraz akademii barberingu. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, a zdobytą wiedzę i umiejętności przekazuje nie tylko swojemu zespołowi. Szkoli przyszłych adeptów sztuki barberskiej – zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Słynie z dokładności, precyzji, a sobie i swoim współpracownikom stawia bardzo wysokie wymagania.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Nie jestem obojętny, nie jestem obojętna – działalność charytatywna w barber shopie

Zaangażowanie firm w akcje charytatywne nie jest niczym nowym. Gdy myślimy o działaniach dobroczynnych na dużą skalę, to stają nam przed oczami logo znanych marek. Kopanie studni w Afryce, sadzenie drzew, wsparcie dla szkół, pomoc żywnościowa i medyczna dla krajów objętych wojną, fundowanie posiłków niedożywionym dzieciom – to tylko niektóre kampanie, które znamy z billboardów i reklam w telewizji.

Czytaj więcej

OTWIERAMY BARBER SHOP, CZYLI JAK ODNALEŹĆ SIĘ W NATŁOKU INFORMACJI I PRZEPISÓW

BARBER to obecnie jeden z najbardziej pożądanych zawodów rzemieślniczych. Gdy o nim myślimy nasza wyobraźnia rozpościera przed nami piękną wizję pracy w klimatycznym miejscu. Miejscu przesiąkniętym swobodną, męską atmosferą. Pracy z klientami, którzy w zaufaniu oddają się w nasze ręce, a my wręcz czujemy, że możemy zmieniać ich życie, kreując ich nowy wizerunek lub dbając o dotychczasowy. Brzmi jak zawód marzeń i rzeczywiście wszystko co napisałam wcześniej jest prawdą. Dokładnie tak wygląda ta praca, którą z przyjemnością wykonuję od wielu lat, ale…

Czytaj więcej