Autor: Jewgienija Wiśniewska

Przygodę fryzjerską rozpoczęła ponad 6 lat temu. Obecnie pracuje w salonie Piotr Bresiński peterbarber.pl, gdzie regularnie rozwija się i szkoli. Wraz z Piotrem są członkami federacji CMC Polska.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Dzieci w barber shopie?

Głównymi bohaterami tego artykułu są dzieci. Fryzjerzy coraz częściej spotykają tych wyjątkowych klientów w swoich zakładach. Skończyły się czasy, gdy dzieci były strzyżone na szybko maszynką, a najczęściej w domu. Moda dziecięca idzie krok w krok z modą dorosłych. Mali klienci coraz bardziej są zainteresowani nowymi trendami. Podczas wizyty przeglą- dają magazyny z modnymi fryzurami i chcą mieć podobne. Wspieramy naszych małych klientów, cierpliwie budujemy dobre, długotrwałe relacje. Każdy wie, że praca z dziećmi nie jest łatwa, wymaga podwójnej czujności, cierpliwości i wyrozumiałości. Żartujemy często, że nie oddychamy podczas pracy z dziećmi, bo czujnie obserwujemy każdy ruch dziecka.

Czytaj więcej

(Nie)modna moda

Fryzura – charakterystyczny sposób uczesania włosów, zwykle zgodny z wymogami panującej mody. Uchodzi za ważny element autoprezentacji”. Taką definicję podaje Wikipedia. A czy zastanawialiście się kiedyś nad tym, jaka jest definicja mody? 

Czytaj więcej