Dlaczego barberzy wybierają brzytwy Kasho?

Nowości i prezentacje

Ostrze brzytwy zostało pierwotnie zaprojektowane do zastosowań chirurgicznych i odznacza się niezwykłą ostrością, sterylnością i wytrzymałością krawędzi tnącej.

Marka KASHO należy do światowego koncernu KAI Japan z ponad stuletnią tradycją, specjalizującego się w produkcji ostrzy chirurgicznych z wykorzystaniem japońskiej stali.

Narzędzia KAI do zastosowań profesjonalnych to klasa PREMIUM jakości i design’u, to minimalizm w wykończeniu oraz precyzja ostrzy połączone z funkcjonalnością.

Na rynku polskim marka KASHO słynie przede wszystkim z bezkonkurencyjnej jakości nożyczek, ale rozwój barberingu to również ogromny wzrost fanów BRZYTW (szawetki) i noży stylizujących.

Ostrza brzytwy wykonane są z japońskiej nierdzewnej stali SUS316L (odporna na korozję)

Dzięki specjalnemu systemowi dozowników, ostrza można bezpiecznie i szybko wymieniać.

Produktem numer 1 jest nowa (2018) wprowadzona na rynek brzytwa do golenia Captain CAP-RW z drewnianą rączką jest wykonana z drewna Zebrano i prezentuje wspaniałe tradycyjne narzędzie fryzjerskie spełniając jednocześnie wymagania współczesnego barberingu. Zebrawood (Zebrano lub zingana) to gatunek drewna bardzo trwałego, odpornego na warunki zewnętrzne ze względu na dużą zawartość naturalnych żywic, a pod względem technicznym odpornego na zginania przy jednoczesnej dużej sprężystości.

Dla Barberów preferujących nowoczesny design proponujemy wszystkie pozostałe modele https://www.kasho.pl/produkty-kasho/brzytwy

www.kasho.pl

Fb: https://www.facebook.com/Kasho.Polska 
IG: kasho.polska

Przypisy