Dział: Nowości i prezentacje

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Krótko po męsku

Podczas ostatnich targów branżowych w Poznaniu przekonałem się po raz kolejny, że fryzjerzy cenią sobie książki. Ilość interakcji związanych z moimi dwiema pierwszymi tomami była tak ogromna, że momentami nie wiedziałem, co powiedzieć. Odwiedzający nasze stoisko fryzjerzy cytowali mi linijki tekstu z pamięci, inni pokazywali zaznaczone kolorowymi flamastrami interesujące ich fragmenty, a od jeszcze innych otrzymałem gargantuiczną ilość życzliwych słów na temat tego, ile Fryzjer Męski oraz Następny Proszę! zmieniły w ich życiu. Za wszystko dziękuję i doceniam bardzo.

Czytaj więcej

Nõberu - kosmetyki do pielęgnacji dla mężczyzn

Nõberu to gama produktów kosmetycznych dla mężczyzn opartych na skutecznych składnikach aktywnych.

Czytaj więcej

Pojedź na Eurowizję z Moroccanoil

Moroccanoil, Partner Prezentujący Konkursu Piosenki Eurowizji 2022, zaprasza stylistów fryzur do wzięcia udziału w konkursie „Pokaż nam swój styl. Kiedyś i dziś”. Sześciu szczęśliwych zwycięzców z całego świata dołączy do zespołu stylistów Moroccanoil dowodzonych przez Antonio Corral Calero, Globalnego Dyrektora Kreatywnego Moroccanoil, za kulisami Eurowizji w maju 2022 w Turynie. Moroccanoil pokryje wszystkie koszty. Jest o co walczyć!

Czytaj więcej

Naturalna pielęgnacja dla mężczyzn

Trend w kierunku zrównoważonego rozwoju staje się bardziej widoczny, także w męskim świecie. Coraz częściej mężczyźni stawiają na konsekwentnie naturalne kosmetyki. Potrzeba indywidualizmu wzrasta, a wraz z nią pragnienie pielęgnacji i stylizacji odpowiadającej danej osobie. Fryzjerzy NATURAlni strzygą, farbują i stylizują włosy oraz brodę w taki sposób, aby jak najlepiej podkreślić typ mężczyzny oraz wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

Czytaj więcej

Artistique male co.

Nowa linia kosmetyków dla mężczyzn przeznaczona do stylizacji oraz pielęgnacji włosów i brody

Czytaj więcej

Progress Września – artistique experience men hair color

Artistique Experience Men Hair Color to idealne rozwiązanie w zakresie koloryzacji dla mężczyzn preferujących naturalny wygląd. Odżywcza, kremowa formuła farb, w naturalny sposób pokrywa i redukuje siwe włosy do 60%.

Czytaj więcej

Progress Września – artistique freak – genialne produkty do stylizacji od artistique (pet friendly!)

SERIA FREAK powstała z najwyższej jakości produktów, które zostały pozyskane tylko z naturalnych składników. Freak inspiruje i pozwala na kreatywną pracę stylisty. Zapewnia doskonały efekt stylizacji od matowego po pełen blasku. Dzięki swojej wyjątkowej formule dba o zdrowie klienta i stylisty.

Czytaj więcej

CULUMNATURA® – jubileusz 25-lecia

25 lat temu mistrz fryzjerski Willi Luger założył markę CulumNATURA® i na początku wprowadził na rynek pierwszą, niewielką serię kosmetyków NATURAlnych dla branży fryzjerskiej. Pomysł na założenie firmy zrodził się po prostu z braku konsekwentnie naturalnych kosmetyków. W tamtym czasie Luger pracował codziennie w swoim salonie fryzjerskim i doradzał swoim klientom, z których wielu miało problemy z włosami i skórą. Coraz trudniej było mu używać konwencjonalnych produktów fryzjerskich w swoim salonie, ponieważ widział ich potencjalne wątpliwe konsekwencje. W ten sposób narodziła się jego wizja wytwarzania własnych, kon- sekwentnie naturalnych produktów, bez szkody dla ludzi i natury. Po wielu latach, podczas których zdobył niesamowitą wiedzę na temat sposobu działania, składu i wpływu składników, jego marzenie stało się rzeczywistością; trzymał w rękach swój pierwszy gotowy produkt: corpus DO MYCIA SKÓRY I WŁOSÓW. Jego produkty były początkowo przeznaczone wyłącznie do użytku we własnych salonach. Jednak zapotrzebowanie ze strony kolegów z branży przerosło jego wszelkie oczekiwania.

Czytaj więcej