Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowości i prezentacje

1 lipca 2021

NR 9 (Czerwiec 2021)

Koloryzacja męskiej brody nie jest już tematem tabu

0 19

Do niedawna henna kojarzyła się z zabiegami tylko dla kobiet. Naszedł jednak czas, że mężczyźni coraz częściej zaczynają interesować się dbaniem o swój wygląd. Jednak dbanie o wizerunek to nie tylko obcinanie włosów czy golenie zarostu. W związku z wzrastającym zainteresowaniem rynek kosmetyczny oraz fryzjerski zaczął znacznie się rozwijać w kierunku produktów oraz usług dla mężczyzn. Ogromnym trendem stały się brody. W każdym większym mieście znajdziemy salon oferujący usługi barberskie.

Zdarza się, że upragniona broda nie ma takiego koloru, jaki życzy sobie jej właściciel. Wtedy z pomocą przychodzi henna RefectoCil. Nie należy obawiać się koloryzacji henną, gdyż jest całkowicie bezpieczna, łatwa w aplikacji oraz pozostawia bardzo naturalny efekt.

Mężczyźni nie powinni wstydzić się tego, że chcą dobrze wyglądać. Powinni mieć świadomość, że z zadbanym zarostem są bardziej atrakcyjni. Farbowanie brody to nie wstyd! Nie ma nic złego w farbowaniu chociażby niechcianych siwych włosków na brodzie czy brwiach. 

Regulacja brwi u mężczyzn nie jest już tematem tabu. Robi to średnio co piąty mężczyzna. Podczas regulacji męskich brwi należy pamiętać o zachowaniu umiaru, często wystarczy usunięcie tylko kilku włosków, aby spojrzenie i wyraz twarzy nabrały charakteru. 

Koloryzacje brwi i zarostu powinni wykonywać panowie, którzy nie są do końca zadowoleni z ich wyglądu. Jeśli chcesz przyciemnić brwi, przykryć siwiznę, wykonać korektę ubytków w brwiach lub po prostu coś zmienić, henna RefectoCil jest odpowiedzią na wszystkie Twoje problemy!

Jak farbować brodę? 

Sama koloryzacja jest banalnie prosta: wystarczy zmieszać wybrany kolor z utleniaczem w kremie. A dokładniej: do miseczki dodaj 2 cm henny i 10 kropli utleniacza. Wymiesz...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz