Dołącz do czytelników
Brak wyników

Strefa Barbera

20 grudnia 2021

NR 11 (Grudzień 2021)

Polska kadra CMC najlepsza na świecie!

0 357

W październikowy weekend w Paestum (Włochy) odbyła się najważniejsza impreza dla świato- wych barberów. World Barber Champion 2021. Najlepsi fryzjerzy z 36 państw zrzeszonych w CMC World zjeżdżają się, by stanąć do rywalizacji o tytuł mistrza świata. Nie mogło zabraknąć tam naszej reprezentacji, bo to zawody, do których Kadra Polski CMC przygotowuje się cały rok.

Warto było, bo Polacy byli w czołówce większości konkurencji oraz zdobyli drużynowy tytuł mistrzów świata oraz brązowy puchar za 3. miejsce w pokazach. Każdy miał swój wkład w ten sukces, bo każdy zdobyty punkcik liczył się w kwalifikacji generalnej.

Oto wyniki: 

Konkurencja Creative Sprint

 1. Złoty medal – Natalia Lietz
 2. Srebrny medal – Łukasz Matykiewicz

Konkurencja Old School

 1. Złoty medal – Beata Lewczuk
 2. Srebrny medal – Natalia Lietz
 3. Brązowy medal – Wojciech Karwat

Konkurencja Razor Fade

 1. Brązowy medal – Łukasz Matykiewicz

Konkurencja Salon Look

 1. Złoty medal – Natalia Lietz
 2. Srebrny medal – Anna Sternik
   


Nasi zawodnicy zdobyli również wyróżnienia za miejsca w pierwszej piątce:

– Anna Węgiel, 
– Anna Sternik, 
– Wojciech Karwat 
– Dariusz Sygentowski. 

Trener Kadry Męskiej CMC Poland Lucjan Szajbel został uhonorowany specjalnym Oscarem za zasługi...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

  Komentarze (0)

  Napisz własny komentarz

  Ireneusz Harbuz

  Pasjonat fryzjerstwa oraz orędownik na rzecz rozwoju tego zawodu. Rezydent CMC World w Polsce. Dyrektor federacji CMC Poland , Manager Kadry Polski Fryzjerów CMC Poland. Dyrektor NAH sp. z o.o., Manager Kreator Academy. 25 lat doświadczenia w zarządzaniu firmami branży fryzjerskiej. Absolwent Wydziału Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej. Ukończony Kurs Pedagogiczny dla nauczycieli przedmiotów zawodowych. Edukator z 25 letnim doświadczeniem w branży fryzjerskiej o specjalizacji zarządzanie salonem fryzjerskim, budowaniem marki oraz stylizacji i wizualizacji wizerunku. Kilkaset przeprowadzonych szkoleń dla fryzjerów, uczniów oraz nauczycieli w zawodzie fryzjer. Komisarz konkursów festiwalu fryzjerskiego HAIR FAIR w Katowicach. Odpowiedzialny za regulaminy oraz przebieg zawodów. Posiada doświadczenie w edukacji młodzieży szkolnej, przez dwa lata nauczyciel w TUF oraz KKZ. Uczestnik w forum partnerów społecznych podczas modyfikacji podstawy programowej dla zawodu fryzjer i technik usług fryzjerskich. Gdzie zostały wypracowane rekomendacje do podstawy programowej. Projekt był realizowany przy współpracy z KOWEZIU następnie ORE. Współpraca na platformie edukacyjnej i podczas sesji zjazdowych. Współorganizator targów i konkursów fryzjerskich. Laureat Złotej Odznaki im. J. Kilińskiego za zasługi dla fryzjerstwa przyznanej przez Ogólnopolska Komisję Fryzjersko-Kosmetyczną ZRP. Sędzia konkursów fryzjerskich. Autor programu spotkań dla kobiet po chorobie nowotworowej pt. „Jestem Kobietą – piękna w chorobie.”