SLAVIC B2Beauty na Targach Kielce

Wydarzenia

Międzynarodowe spotkanie producentów kosmetyków i farmaceutyków z największymi kupcami i dystrybutorami na świecie SLAVIC B2Beauty już od 21 do 22 czerwca br. w Targach Kielce. Udział w wydarzeniu firm produkujących kosmetyki będzie dla nich szansą na rozwój biznesu i nawiązanie nowych kontaktów.

Targi Slavic B2Beauty to szansa dla krajowych i zagranicznych producentów na biznesowe rozmowy i nowe ścieżki rozwoju. Kontraktacje dla branży kosmetycznej i farmaceutycznej będą doskonałą okazją do prezentacji szerokiej gamy produktów tego sektora. Slavic B2Beauty to możliwość spotkań w dwóch strefach – producentów oraz kupców.

Czerwcowe spotkanie branży kosmetycznej i farmaceutycznej to doskonała przestrzeń matchmakingu. Łączenie ludzi we wspólnym biznesie to jeden z najważniejszych celów targów. Do współpracy przy tworzeniu wydarzenia Targi Kielce zaprosiły Agencje i Izby Handlowe z całego świata, m.in. Kataru, Brazylii, Francji, Włoch, Turcji, Tunezji, Maroka, Malezji, Izraela i Chin, a także przedstawicieli z krajów bałkańskich i azjatyckich.

Właśnie w Kielcach, przy okazji Slavic B2Beauty, najwięksi kupcy i dystrybutorzy z Kataru, Kazachstanu, Uzbekistanu, Malezji, Izraela, Czech, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Holandii czy Chin będą na wyciagnięcie ręki. Długie podróże do odległych krajów zastąpi wizyta na pierwszych targach Slavic B2Beauty i nawiązanie biznesowego partnerstwa z międzynarodowymi firmami.

Branża kos...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 4 elektroniczne wydania
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego wydania czasopisma
  • Dostęp do treści w bibliotece cyfrowej
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy