Dział: Wydarzenia

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Trzeba pokornie podchodzić do pracy i dobrze ją wykonać, z całym sercem

Wywiad z Piotrem Bresińskim, zdobywcą srebrnego medalu w konkurencji Salon Look podczas mistrzostw świata w Casercie. 

Piotr Bresiński pracuje w zawodzie już 30 lat. Jest dyplomowanym mistrzem fryzjerstwa oraz członkiem kadry narodowej CMC Poland. Pełni również funkcję sekretarza zarządu Cechu Rzemiosł Różnych w Poznaniu – gdzie został odznaczony medalem za zasługi w rzemiośle – i wiceprzewodniczącego Rady Sekcji Fryzjerskiej przy Izbie Rzemieślniczej w Poznaniu. To także złoty medalista tegorocznych mistrzostw Europy, sędzia licznych konkursów fryzjerskich, szkoleniowiec, egzaminator, autor artykułów i sesji zdjęciowych do magazynów czy uczestnik pokazów fryzjerskich. A co najważniejsze – wicemistrz świata we fryzjerstwie 
Salon Look na 2023 r., o czym opowie nam w rozmowie. 

Czytaj więcej

Barberzy na trasie! Podsumowanie Barbestore on Tour

W poprzednim numerze BEM w artykule Barberstore on Tour. W trasie po Polsce! przygotowaliśmy dla Was relację z jednego ze spotkań wiosennej edycji BarberStore on Tour, która odbyła się w Lublinie 7 maja br. Wiadomo, że wszystko, co dobre, szybko dobiega końca – kolejne dwa spotkania, w Gdańsku i Szczecinie, nadeszły i minęły błyskawicznie. Pozostały wspomnienia i obietnica kolejnych świetnych wydarzeń – wspomnieniami się dzisiaj podzielimy!

Czytaj więcej

Targi znów udane! Podsumowanie targów LOOK i beautyVision

Czy istnieje lepsze rozpoczęcie wiosny niż możliwość spotkania z inspirującymi osobami z branży? Wspominamy kwietniowe targi LOOK i beautyVISION w Poznaniu. 15 i 16 kwietnia Poznań zmienił się w stolicę branży beauty. Pokazy znanych artystów na dwóch scenach, szkolenia i konferencje dla profesjonalistów oraz liczne premiery i nowości fryzjersko-kosmetyczne. A do tego – tłumy zwiedzających! Nie zabrakło barberskich atrakcji.

Czytaj więcej

Barber, rock, food. Spotkanie z Johnem Petrucci

30 stycznia 2023 r. odbył się zaplanowany już kilka tygodni wcześniej wspólny event kilku podmiotów. Wszystko miało być trzymane w sekrecie, żeby nie było niepotrzebnego zamieszania w trakcie, ale może od początku…

Czytaj więcej

Targi Beauty Forum & Hair. Duet doskonały w nowej lokalizacji!

Zacznij z nami odliczanie do najważniejszego eventu dla profesjonalistów branży fryzjerskiej i kosmetycznej! Zapraszamy na Targi BEAUTY FORUM & HAIR, które odbędą się tuż po wakacjach 9–10 września 2023 r. w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Czytaj więcej

Barberstore on Tour. W trasie po Polsce!

BarberStore On Tour to cykl imprez barberskich, na których łączymy pokazy barberskie z dobrą zabawą. Pierwsza edycja jesienią 2022 roku objęła trasę po sześciu miastach w Polsce. Byliśmy w Warszawie, Łodzi, Białymstoku, Poznaniu, Wrocławiu i Katowicach. Eventy przyciągnęły blisko 650 uczestników z całego kraju, którzy mieli okazję podpatrzeć pracę aż 11 edukatorów, przybić z nimi piątkę i zrobić sobie zdjęcie na ściance. Na scenie BarberStore On Tour dotychczas pojawili się: Katarzyna Kuza-Kościelska, Mateusz „Delma” Poznański, Marcin Giziński, Damian Zakrzewski, Mateusz Banaszek, Łukasz Janik, Mikołaj Maćkowiak „Podcięty”, Jurij Jarmaszewicz, Yurii Mikh, Wojciech Sasinowski, Karolina Horosz.

Czytaj więcej

Connected Hair – impreza nie tylko dla barberów

5 lutego br. zakończyło się wydarzenie CONNECTED HAIR, które zgromadziło prawie 300 uczestników w jednym miejscu, którym była KINOTEKA w słynnym Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. CONNECTED HAIR to połączenie światów mody, fotografii, mediów społecznościowych i trendów, w scenerii, która pozwoliła występującym artystom na swobodne dzielenie się swoimi talentami. Przedstawiciele jednej branży współpracowali ze sobą, aby wspólnie stworzyć wyjątkową atmosferę. Podczas wydarzenia odbyło się wiele interesujących dyskusji i warsztatów.

Czytaj więcej

Co będzie dalej z tymi targami?

W roku 2022 uczestniczyłem w pięciu imprezach targowych. Poznański „Look”, „Barber Connect” w Birmingham, „Beauty Forum & Hair” pod Warszawą, trójmiejska „Uroda” i górnośląski „Festiwal Hair & Beauty”. Dwa pierwsze podsumowałem już w prasie branżowej. Czas na przyjrzenie się kolejnym.

Czytaj więcej

Norges Beste Skjegg 2022 – czyli kilka słów o tym, jak nasz rodak wygrał konkurs na najlepszą brodę w Norwegii!

Norges Beste Skjegg odbył się pod koniec września 2022 r. w Drammen. Wygrałem nie tylko w swojej kategorii „Broda 20 cm+”, ale otrzymałem również nagrodę główną za najlepszą brodę w Norwegii w 2022 r.

Czytaj więcej

Udany powrót targów Look & Beautyvision 2022 - relacja

W dniach 7–8 maja 2022 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się targi fryzjersko-kosmetyczne LOOK i beautyVISION – najbardziej wyczekiwane wydarzenie na rynku beauty, które skupia profesjonalistów z całej Polski. Dzięki zaangażowaniu wystawców, partnerów wydarzeń i organizatorów oraz licznemu gronu zwiedzających był to udany powrót targów, zorganizowanych po długiej przerwie oraz zmianach, które dotknęły cały rynek usługowy. W tym roku głównym celem były bezpośrednie spotkania, których tak bardzo wszystkim brakowało.

Czytaj więcej

Najlepszy Golibroda. Edycja 2022

7–8 maja w Poznaniu odbyły się długo wyczekiwane Targi Look i Beauty Vision. Pierwsze popandemiczne spotkanie wystawców i fryzjerów z całej Polski dostarczyło wielu pozytywnych emocji. Po trzech latach przerwy mogliśmy zobaczyć w akcji naszych najlepszych barberów. 

Czytaj więcej