Dołącz do czytelników
Brak wyników

Nowości i prezentacje

20 grudnia 2021

NR 11 (Grudzień 2021)

Naturalna pielęgnacja dla mężczyzn

0 240

Trend w kierunku zrównoważonego rozwoju staje się bardziej widoczny, także w męskim świecie. Coraz częściej mężczyźni stawiają na konsekwentnie naturalne kosmetyki. Potrzeba indywidualizmu wzrasta, a wraz z nią pragnienie pielęgnacji i stylizacji odpowiadającej danej osobie. Fryzjerzy NATURAlni strzygą, farbują i stylizują włosy oraz brodę w taki sposób, aby jak najlepiej podkreślić typ mężczyzny oraz wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

CulumNATURA® jest producentem konsekwentnie naturalnej, biocertyfikowanej pielęgnacji skóry i włosów, a tym samym spełnia wymagania nowoczesnych, szukających zdrowej alternatywy klientów. Wszystkie produkty CulumNATURA® są stworzone dla każdej grupy wiekowej, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Doświadczenie fryzjerek i fryzjerów NATURAlnych pokazuje, że aż 30% osób korzystających z usług w salonie NATURAlnym to panowie, a jest to zdecydowanie tendencja rosnąca. Szybkie mycie i strzyżenie męskie odchodzą do lamusa. Mężczyźni potrzebują czuć się komfortowo, a także oczekują najwyższego standardu wykonywanych usług. Salon NATURAlny z pewnością jest miejscem, gdzie poświęca się czas i uwagę, a to wszystko w otoczeniu Natury. Oferta w tym przypadku jest niezwykle bogata, a co najważniejsze – może być spersonalizowana: od delikatnego oczyszczania skóry, poprzez indywidualnie skomponowane produkty do golenia, pielęgnacji skóry, stylizacji brody oraz włosów aż po koloryzację naturalnymi farbami roślinnymi włosów, jak i brody. 

Temat wrażliwej, podrażnionej skóry po goleniu jest jednym z najczęściej poruszanym przez męską część klientów. Podobnie jak stylizacja włosów i brody. Fryzjerki i fryzjerzy NATURAlni z powodzeniem w naturalny sposób sprostaj...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz