Świętuje współpracę z Zespołem Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu

Nowości i prezentacje

Od 1996 r. CulumNATURA® przekazuje holistyczne kompetencje we wszystkich aspektach dotyczących skóry i włosów oraz uwrażliwia na naturalne piękno. 
CulumNATURA® jest austriackim przedsiębiorstwem produkującym organiczne, certyfikowane kosmetyki naturalne, z siedzibą w Ernstbrunn w okolicach Wiednia – w samym sercu regionu Weinviertel – gdzie czerpie z siły Natury. Założycielem firmy jest Willi Luger, z zawodu fryzjer, który wraz z żoną Astrid Luger pełni funkcję dyrektora zarządzającego. Ekologiczny sposób myślenia i działania znajduje odzwierciedlenie w całej firmie, ekologicznym pensjonacie oraz pełnym doznań ogrodzie. Zgodnie z myślą przewodnią firmy „Łączymy piękno z naturalnością – chroniąc przy tym wszystkie stworzenia i Matkę Ziemię” produkty pielęgnacyjne tworzone są dla dobra ludzi i Matki Ziemi. Odpowiedzialność jest widoczna w ekologicznie zrównoważonym działaniu firmy oraz inspirowaniu branży fryzjerskiej i kosmetycznej do działania na rzecz Natury. Uczciwość, przejrzystość, konsekwencja oraz szacunek w odniesieniu do naturalnego cyklu życia oraz względem wszystkich partnerów są niezbędnymi elementami filozofii firmy.

Nieodłącznym filarem przedsiębiorstwa jest Akademia CulumNATURA®, które oferuje wykształcenie w zakresie fryzjerstwa NATURAlnego oraz kosmetyki NATURAlnej. Moduły szkoleniowe przybliżają w teorii i praktyce świat produktów CulumNATURA® oraz poruszają inne, równie ważne aspekty pracy w salonie oraz życiu codziennym. Jest to certyfikowana Akademia międzynarodowych możliwości, działająca z dużym powodzeniem (nie tylko) na rynku niemieckojęzyczny, a konkretnie w Austrii i Niemczech, jak również… w Polsce! Szkolenia w zakresie pielęgnacji skóry i włosów oraz koloryzacji farbami roślinnymi satuscolor odbywają się w Zespole Szkół Zawodowych nr 5 we Wrocławiu. 

B...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 4 elektroniczne wydania
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego wydania czasopisma
  • Dostęp do treści w bibliotece cyfrowej
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy