Autor: Edyta Weronika Kloss – Lady Barber

Jedna z prekursorek barberingu w Polsce. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in w Wielkiej Brytanii zyskując swój przydomek “Lady Barber”. Aktualnie prowadzi swój Barber Shop w Tychach. Lady Barber współtworzy markę kosmetyczną KANCLERSKI i współpracuje z marką BaByliss Pro Polska.

Działy
Wyczyść
Brak elementów
Wydanie
Wyczyść
Brak elementów
Rodzaj treści
Wyczyść
Brak elementów
Sortowanie

Siwa broda – jak to z nią jest?

Istnieją dwa kolory brody, które wśród klientów wzbudzają największe kontrowersje: ruda i siwa. Dziś chciałabym skupić się na tej drugiej.

Czytaj więcej

Na co zwrócić uwagę, wybierając nazwę swojej firmy?

Wybór nazwy to pierwszy krok w tworzeniu wizerunku własnej firmy. Jest to jedna z najważniejszych i kluczowych spraw, którą trzeba wziąć pod uwagę na początkowym etapie tworzenia swojej marki. Nazwa powinna być krótka, zapadająca w pamięć i najlepiej kojarząca się z usługami, jakie wykonujemy. To z nią w pierwszej kolejności spotyka się klient i to ona wpłynie na pierwsze jego wyobrażenia. Warto wybrać prostą nazwę, bo łatwo ją zapamiętać, ale im będzie prostsza, tym większe prawdopodobieństwo, że zostanie powielana. Możliwości jest wiele, a mimo to bardzo dużo firm nie sprawdza swojego wyboru i w efekcie na rynku istnieje wiele firm o tych samych nazwach. Co zrobić, aby tego uniknąć? Opowiem Wam, w jaki sposób sama zabezpieczyłam własną nazwę i dlaczego warto to zrobić.

Czytaj więcej

Podstawy pielęgnacji zarostu

Pielęgnacja twarzy i zarostu mężczyzny, to nie tylko krok do zadbanego wyglądu, ale między innymi pierwszy krok w zachowaniu prawidłowej higieny.

Czytaj więcej

BRODA KONTRA MODA

Brody w naszym kraju cieszą się niemalejącą popularnością. Usługa trymowania zarostu, to standard w męskich salonach fryzjerskich, a firmy produkujące specyfiki do brody mogą popisać się coraz szerszą gamą produktów. Brody, to temat, który od kilku lat przeżywa swoje odrodzenie i nic nie wskazuje na to, aby coś się miało zmienić, nawet powracający trend na gładko ogolone policzki.

Czytaj więcej

Najczęstsze problemy z brodą

Brody różnią się od siebie kształtem, gęstością, kolorem i strukturą. Jedni cieszą się gęstym zarostem o wspaniałej formie i kolorze, a niektórzy walczą o każdy włos. Przesuszenie, swędzenie, przerzedzanie – broda może przysporzyć wielu problemów jej posiadaczom. Sposób postępowania z nią i pielęgnację należy zatem w każdym wypadku dobierać indywidualnie.

Czytaj więcej