Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

7 lipca 2022

NR 13 (Czerwiec 2022)

Najlepszy Golibroda. Edycja 2022

0 70

7–8 maja w Poznaniu odbyły się długo wyczekiwane Targi Look i Beauty Vision. Pierwsze popandemiczne spotkanie wystawców i fryzjerów z całej Polski dostarczyło wielu pozytywnych emocji. Po trzech latach przerwy mogliśmy zobaczyć w akcji naszych najlepszych barberów. 

Wsobotę od rana rozpoczęła się rywalizacja w ringu bokserskim. Trzy pojedynki ćwierćfinałowe przyniosły sporą dawkę adrenaliny zawodnikom i publiczności.

Poziom uczestników był tak wyrównany, że sędziowie mieli trudny orzech do zgryzienia, a o wyłonieniu zwycięzców decydowały drobne błędy. 

Nikodem Szulc – Tymek Woźniak – 3 : 0
Michał Grzesiak – Valentina Blysz – 3 : 0
Brylant Barber – Michał Kupiec – 3 : 0

Tomek Bednarek wygrał walkowerem, ponieważ Klaudia Szczygieł nie stawiła się w ringu.

Tak zakończyliśmy sobotnie zmagania w konkursie Najlepszy Polski Golibroda 2022.
 


W godzinach popołudniowych na scenie barberskiej mogliśmy podziwiać umiejętności i kunszt koleżanek biorących udział w projekcie barberina. Valentina Blysz, Asia Urbanowska, Agnieszka Małagocka oraz Natalia Lietz – każda z nich zaprezentowała inną fryzurę oraz technikę pracy. Okazało się, że kobiety odnajdują się doskonale w tym męskim świecie i wiele można się od nich nauczyć.
 


Niedzielny poranek w ringu bokserskim to pojedynki półfinałowe mistrzostw Polski w goleniu twarzy. Czterech panów skrzyżowało rękawice – brzytwy. 

Pierwszym finalistą został Michał, który niejednogłośnie pokonał Nikodema (2 : 1)
 

 

 

 


W drugim półfinale Brylant Barber wygrał z Tomkiem 3 : 0.

...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz