Recenzja EAU de MANDARINE Working Class Hero

Strefa Barbera

Nas, redakcję „Barber Expert Magazine”, zawsze bardzo cieszą wszelkie nowinki na rynku – szczególnie, jeśli mamy możliwość je testować. Dzięki uprzejmości Adama Szulca i JAMY przyszło nam otulić siedzibę redakcji wyjątkowym zapachem, pełnym mandarynkowej świeżości. Przed Wami recenzja kolońskiej wody perfumowanej EAU de MANDARINE Working Class Hero, pieczołowicie przygotowana przez członkinie i członków redakcji!

EAU de MANDARINE Working Class Hero jest najnowszym członkiem rosnącej steampunkowej rodziny, ale już zdobył swoje miejsce wśród ulubionych. Ta kolońska woda perfumowana jest wyjątkowa. Podobnie jak jedynak w rodzinie, na pewno będzie wyjątkowo rozpieszczana. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem historii steampunkowej, czy po prostu szukasz czegoś nowego i unikalnego, EAU de MANDARINE Working Class Hero z przyjemnością Cię w tym wesprze. 

EAU de MANDARINE w elegancki sposób łączy w sobie historię steam punku i przyszłość. Zaczynamy od pierwszego spojrzenia – wrażenie robi już sama stylowa szklana butelka ozdobiona złotym nadrukiem. Trudno oderwać wzrok! Butelka o pojemności 100 ml, wyposażona w atomizer, zapakowana w piękne pudełko, emanuje męskim wdziękiem. 

Nie ma na co czekać, rozpylamy! Praktycznie od razu można wyczuć główną bohaterkę tego zapachu – mandarynkę, która subtelnie miesza się z tradycyjną wodą kolońską oraz steampunkowym aromatem u dołu. Ta nietuzinkowa kombinacja pozwala się cieszyć swoim zapachem przez długi czas. EAU de MANDARINE to nie jest zwykła woda kolońska – to zapach, który budzi wspomnienia, zapada w pamięć.

Co o EAU de MANDARINE mówią członkowie i członkinie redakcji? 

Kinga: „Pierwszy raz mogłam otulić się zapachem EAU de MANDARINE na poznańskich targach LOOK w kwietniu. Jestem miłośniczką słodkich zapachów i w aromacie mandarynki odnalazłam to, co lubię najbardziej. Zapach towar...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 4 elektroniczne wydania
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego wydania czasopisma
  • Dostęp do treści w bibliotece cyfrowej
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy