Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

7 kwietnia 2022

NR 12 (Marzec 2022)

Rywalizacja o tytuł Najlepszego Golibrody

0 253

Po dwóch latach przerwy będziemy mogli ponownie przyglądać się rywalizacji o tytuł Najlepszego Polskiego Golibrody. 

Konkurs ten już podczas swojej premiery w 2019 r. przyciągnął tłumy i stał się widowiskiem o niesamowicie gorącej atmosferze. Pierwsze takie wydarzenie w Polsce przyciągnęło wielu sponsorów, a nagrody rzeczowe w postaci sprzętu, kosmetyków, gadżetów oraz wspaniałej brzytwy zrobionej specjalnie dla mistrza były sporą motywacją dla uczestników.

II edycja Mistrzostw Polski w goleniu brzytwą, zaplanowana na kwiecień 2020 r., nie odbyła się z powodu pandemii, a zwycięzcy eliminacji regionalnych, które odbyły się w styczniu 2020 r., musieli cierpliwie poczekać. Czas minął bardzo szybko i doczekaliśmy się kolejnych Mistrzostw!

Już niedługo, bo 7–8 maja 2022 r., podczas Targów Look-Forum Fryzjerstwa w Poznaniu najlepsi barberzy ponownie zaprezentują swoje umiejętności fechtunku brzytwą.

W sobotę 7 maja po prezentacji sponsorów, sędziów oraz głównych bohaterów tego wydarzenia, czyli ósemki zawodników, rozegramy pojedynki ćwierćfinałowe, po których pożegnamy czwórkę uczestników konkursu. Tego samego dnia, po południu na ringu obejrzymy dwa pokazy mistrzowskich cięć. 

W niedzielny poranek 8 maja odbędą się dwa półfinały Mistrzostw Polski w goleniu twarzy, a następnie trzy prezentacje znanych i cenionych w naszym kraju Akademii Barberingu:

  • Mario Mayer Fryzjer Męski&Barber,
  • Lucjan's Barbershop,
  • Staszewski BigBoy Barber Academy.

Na zakończenie targów, ok. godz. 16.00, rozpocznie się rywalizacja w finałowej walce o tytuł Najlepszego Polskiego Golibrody 2022.

Zaprezentujemy finałową ósemkę zawodników,...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz