Targi Beauty Forum & Hair. Duet doskonały w nowej lokalizacji!

Wydarzenia

Zacznij z nami odliczanie do najważniejszego eventu dla profesjonalistów branży fryzjerskiej i kosmetycznej! Zapraszamy na Targi BEAUTY FORUM & HAIR, które odbędą się tuż po wakacjach 9–10 września 2023 r. w Centrum EXPO XXI przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Już dziś zapraszamy Cię na wyjątkowe, łączące obie branże wydarzenie! Unikatowa formuła Targów BEAUTY FORUM & HAIR sprawia, iż są one nie tylko niezawodną platformą umożliwiającą nawiązanie nowych relacji biznesowych i podtrzymanie już istniejących. To także miejsce, w którym priorytetową pozycję ma edukacja i rozwój. Atrakcyjny program wydarzeń towarzyszących ekspozycji sprawia, iż nasze targi od lat cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów i adeptów sztuki piękna.

Wierzymy, że duet kosmetyki i fryzjerstwa to tandem doskonały. Synergia piękna, która idealnie wpisuje się w dynamiczny rozwój branży beauty i gwarantuje satysfakcję i rozwój przedstawicielom obu sektorów. To tutaj zapoznasz się z ofertą wiodących firm i marek, skorzystasz ze specjalnych promocji przygotowywanych na targi, poznasz topowe produkty i sprawdzisz, w którym kierunku podąża branża. 

NOWE MIEJSCE – NOWE MOŻLIWOŚCI 

Branża fryzjerska po raz pierwszy zagości w nowej lokalizacji – CENTRUM EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie. Jest to niezwykle wszechstronny, nowoczesny obiekt umiejscowiony na warszawskiej Woli. Profesjonalnie wyposażony, gwarantujący doskonałą obsługę prestiżowych wydarzeń. Niewątpliwym atutem CENTRUM EXPO XXI, który został doceniony przez uczestników wiosennej edycji targów jest jego atrakcyjna lokalizacja. B...

Pozostałe 70% treści dostępne jest tylko dla Prenumeratorów

Co zyskasz, kupując prenumeratę?
  • 4 elektroniczne wydania
  • Nieograniczony – przez 365 dni – dostęp online do aktualnego wydania czasopisma
  • Dostęp do treści w bibliotece cyfrowej
  • ... i wiele więcej!
Sprawdź szczegóły

Przypisy