Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

7 kwietnia 2022

NR 12 (Marzec 2022)

Targi LOOK & beautyVISION

0 133

Pełen pakiet wiedzy, inspiracji i pokazów dostępny na wyciągnięcie ręki podczas wyjątkowego weekendu dla branży beauty. Światowe trendy, flagowe marki i atrakcyjny program wydarzeń staną się połączeniem edukacji i przyjemności, zapewniając możliwość rozwoju uczestnikom wydarzenia. Trwają przygotowania do majowej edycji targów fryzjerskich i kosmetycznych przeznaczonych dla profesjonalistów.

7 i 8 maja, na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbędzie się następna edycja Targów LOOK & beautyVISION, która po raz kolejny stanie się najważniejszym wydarzeniem w branży beauty skierowanym do profesjonalistów. Obecność całej branży w jednym miejscu i czasie z pewnością będzie idealną okazją, aby zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców, a także poznać znane firmy kosmetyczne i fryzjerskie z różnych stron świata. 

TARGI FRYZJERSKIE LOOK 

Doświadczeni fachowcy, ale również osoby, które dopiero planują rozpocząć aktywność zawodową, będą mogły skupić się na odkrywaniu trendów oraz innowacyjnych produktów i usług. W ramach programu wydarzeń odbędą się m.in. Mistrzostwa Polski – Master of Beauty w kategoriach Fryzjerstwo, Barbering i Przedłużanie Włosów oraz konkurs KREATOR. Będzie można również zobaczyć pokazy najlepszych fryzjerów męskich z całej Polski podczas HAIR SCHOOL przy BARBER STREET, a otwarta przestrzeń pozwoli skorzystać z serii wykładów, zaobserwować...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz