Dołącz do czytelników
Brak wyników

Wydarzenia

7 lipca 2022

NR 13 (Czerwiec 2022)

Udany powrót targów Look & Beautyvision 2022 - relacja

0 179

W dniach 7–8 maja 2022 r. na Międzynarodowych Targach Poznańskich odbyły się targi fryzjersko-kosmetyczne LOOK i beautyVISION – najbardziej wyczekiwane wydarzenie na rynku beauty, które skupia profesjonalistów z całej Polski. Dzięki zaangażowaniu wystawców, partnerów wydarzeń i organizatorów oraz licznemu gronu zwiedzających był to udany powrót targów, zorganizowanych po długiej przerwie oraz zmianach, które dotknęły cały rynek usługowy. W tym roku głównym celem były bezpośrednie spotkania, których tak bardzo wszystkim brakowało.

Targi LOOK i beautyVISION, organizowane przez Grupę MTP, od wielu lat stanowią najważniejsze wydarzenie w branży beauty w Polsce. Podczas dwóch dni pełnych emocji wszyscy mieli okazję zapoznać się z ekspercką wiedzą, wymienić doświadczeniami, nawiązać ciekawe kontakty, poznać nowe trendy w strzyżeniu, koloryzacji i stylizacji włosów, makijażu czy pielęgnacji twarzy oraz zrobić udane zamówienia. Obserwując tegoroczne targi – intensywność spotkań na stoiskach i zainteresowanie wydarzeniami towarzyszącymi – mogliśmy ponownie poczuć dobrą energię. 

Zwiedzający skorzystali z kilku sektorów proponowanych nowości – osoby zainteresowane tematyką fryzjerską, mogły znaleźć m.in. profesjonalne produkty do pielęgnacji włosów czy brody, wyposażenie salonów oraz specjalistyczne urządzenia, nowoczesny sprzęt i akcesoria. W ofercie nie zabrakło również wysokiej jakości kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała i paznokci. Wystawcy zaprezentowali polskie, a także zagraniczne marki, przedstawiając trendy, które w tym sezonie są najmodniejsze. Dodatkową atrakcję stanowiły pokazy na stoiskach wystawców, gdzie można było zobaczyć przy pracy znanych edukatorów i stylistów.

Gala nagród 

Najbardziej innowacyjne produkty oraz rozwiązania zostały nagrodzone w Konkursie o Złoty Medal Grupy MTP 2022 targów LOOK i beautyVISION. Nagrody zostały wręczone na Scenie Głównej. Złotym Medalem MTP może pochwalić się tylko pięć wyróżnionych produktów, które wpisały się w najnowsze trendy w branży beauty.
 


Złoty Medal Grupy MTP targów beautyVISION 2022 otrzymali: 

 • MollyLac: PREPARAT NIWELUJĄCY ZAPOWIETRZENIA PAZNOKCI DO ŻELU, AKRYLU, AKRYLOŻELU, HYBRYDY NAIL FIX BY MONIKA MIELNICZUK
  MollyLac Michał Szewczyk / GNB LAB Michał Szewczyk, Piotr Malinowski s.c.
 • MollyLac: ŻEL BUDUJĄCY DO PAZNOKCI Z OLEJKIEM HERBACIANYM HERBALINE BY GOSIA KRUŚ
  MollyLac Michał Szewczyk / GNB LAB Michał Szewczyk, Piotr Malinowski s.c. 
 • ZESTAW DO LAMINACJI BRWI
  GW Cosmetics GmbH / Przedsiębiorstwo Handlowe PROGRESS Daniel Więcek.

Złoty Medal Grupy MTP targów LOOK 2022 otrzymali: 

 • COLOR ANGEL
  PANDA TRZEBNICA sp. z o.o. 
 • KOSSWELL TWO STEPS REPAIR 
  Kosswell Cosmetic S.LI  / Przedsiębiorstwo Handlowe PROGESS Daniel Więcek.

Spośród Laureatów Złotego Medalu MTP, w głosowaniu internetowym konsumenci wybrali najlepszy w ich opinii produkt. Nagrodę Złoty Medal Wybór Konsumentów targów LOOK 2022 otrzymał COLOR ANGEL firmy PANDA TRZEBNICA sp. z o.o. 

Natomiast na targach beautyVISION 2022 laureatem został produkt MollyLac: preparat niwelujący zapowietrzenia paznokci do żelu, akrylu, akrylożelu, hybrydy, Nail Fix by Monika Mielniczuk, firmy MollyLac Michał Szewczyk, zgłoszony przez GNB LAB Michał Szewczyk, Piotr Malinowski s.c.  

Podczas targów ważny jest również sposób prezentacji stoiska oraz zrozumienie, w jaki sposób nowoczesny expo marketing buduje wizerunek firmy i jej wartość biznesową. Jury Konkursu ACANTHUS AUREUS wybrało spośród zgłoszonych stoisk te najlepsze: 

Targi beautyVISION 2022:

 • OBSYDIAN Adrian Jakubek
  Stoisko 5, pawilon 92
 • ITP S.A.
  Stoisko 5, pawilon 87

Targi LOOK 2022: 

 • PROGRESS Daniel Więcek Przedsiębiorstwo Handlowe
  Stoisko 5, pawilon 86A
 • JBS Beauty Sp. z o.o. Sp.k.
  Stoisko 5, pawilon 9
   


Konkursy, mistrzostwa, wykłady ekspertów  

Atutem targów LOOK i beautyVISION zdecydowanie jest rozbudowany program wydarzeń. Przez wszystkie dni uczestnicy mieli okazję zapoznać się z najnowszymi trendami w strzyżeniu, makijażu czy pielęgnacji twarzy i ciała, poznać nowości produktowe, zaobserwować fachowców przy pracy oraz kibicować najlepszym podczas profesjonalnych mistrzostw i konkursów. 

Pierwszy dzień targów rozpoczął się warsztatami gościa specjalnego – Leah Hayden Cassidy – specjal...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

  Komentarze (0)

  Napisz własny komentarz