Dołącz do czytelników
Brak wyników

Porady ekspertów

1 listopada 2020

NR 4 (Luty 2017)

Salon barberski – doskonały męski świat

0 106

Od czego zacząć, kiedy próbujesz dotrzeć do końca? Na początku poświęcamy się i czasami w siebie wątpimy. Wejście do branży barberingu nie zawsze polega na podążaniu za wszystkimi. Nie ma czegoś takiego jak koniec, gdy próbuje się osiągnąć doskonałość; to ciągła i nieustająca praca. Jako fryzjer, szkolony od podstaw w tym fachu, dotarłem do miejsca, w którym stałem się naocznym świadkiem powstania branży męskiego fryzjerstwa.

Obecnie jestem dyrektorem własnego salonu fryzjerskiego „The Gentleman Barbers” w Birmingham, drugim największym mieście w Anglii. To jeden z pierwszych salonów fryzjerskich, który otworzył swoje drzwi w obrębie obszaru pełnego klientów korporacyjnych i umożliwił mi stworzenie niezwykłego, dobrze zaprojektowanego zakładu fryzjerskiego. Salon ten nie zajmuje się tylko strzyżeniem, lecz tworzy zmysł dobrego samopoczucia i przynależności do niszowego stylu życia, którego wielu poszukuje. Zatrudniamy 11 wysoko wykwalifikowanych fryzjerów gotowych na Twoje wezwanie. Nowoczesny salon z tradycyjnymi akcentami jest przedmiotem zainteresowania klientów i pracowników po dziś dzień.

Ręcznie wykonane drewniane elementy, styl przemysłowy, jak również sprzedaż detaliczna oraz wyróżniające się kolory – wszystko to tworzy harmonijne środowisko, w którym każdy mężczyzna byłby szczęśliwy i mógłby spędzić cały dzień. Nowoczesny mężczyzna buduje poczucie własności i jest to tendencja dobrze widoczna na całym świecie, tam gdzie pojawiła się możliwość wyboru i różnorodność, co jest na topie. Strzyżenie włosów to tylko wierzchołek góry lodowej, bo pod wszystkimi włosami leży cały styl życia, tego kim dzisiejszy mężczyzna stara się być. To miejsce, gdzie salon fryzjerski wychodzi naprzeciw potrzebom wszystkich mężczyzn z różnych środowisk, jednoczy ich swoim szczególnym poczuciem luksusu, wspólnym celem będącym w tym specjalnym miejscu. Wystarczy tylko spojrzenie na okna salonu fryzjerskiego, by we współczesnym zachodnim świecie wywołać pragnienie otrzymania usługi wysokiej jakości. Już od znaków firmowych widocznych na wyświetlaczach, walcowanych kubańskich cygar, wszystko wywołuje takie uczucia, że po prostu chce się pchnąć drzwi i otworzyć je, żeby wdychać zapach luksusu. Wybór whisky znanych na całym świecie i znaki firmowe widoczne w menu drinków jest wystarczające, abyś spędził u nas czas w miłej atmosferze. Jedno spojrzenie na wybór towarów dostępnych w salonie wystarczy, żeby wywołać w Tobie chęć dotknięcia, powąchania i poczucia na sobie jakości tych produktów. Dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu będziemy zawsze służyć pomocą i zawodowym doradztwem tak, aby cechy i zalety każdego produktu zostały dokładnie i rzeczowo wyjaśnione.

Kiedy mężczyzna wchodzi do salonu, uaktywnia się jego wszystkich pięć zmysłów.

Wyraźny zapach skórzanej tapicerki, dźwięk muzyki, smak specjalnie przygotowanego drinka, dotyk książek w twardych oprawach dają Ci wrażenie, że te produkty zostały wybrane specjalnie dla Twoich potrzeb.

Gama dostępnych obecnie na rynku urządzeń technicznych sprawia, że Twoja fryzura i jej styl naprawdę mogą się wyróżnić. Narzędzie takie jak bezprz...

Dalsza część jest dostępna dla użytkowników z wykupionym planem

Przypisy

    Komentarze (0)

    Napisz własny komentarz